KRYSTALY

12.6.2017

Zjevení Strážců Záznamů

Svou intenzivní a častou prací se Strážci záznamů jsem osobně zažila úchvatný fenomén. Někdy to vypadá, jako kdyby na krystalech záznamy nebyly do té doby, než se objeví osoba, která je má mít a jejíž přítomnost aktivuje znamení trojúhelníku, který se na krystalu zmanifestuje. V několika případech se mi to osobně stalo. Vždy když obdržím novou zásilku krystalů, velmi opatrně je prohlédnu a hledám fantomy, duhy, specifické geometrie a Strážce Záznamů. K...dyž se záznamy objeví v určitém okamžiku kdy je přítomna konkrétní osoba pak vím, že krystal má být použit právě touto konkrétní osobou.

Více...

12.6.2017

Dematerializace

Existuje mnoho svědectví o krystalech, které jednoduše zmizely z dohledu a to bez jakýchkoliv důvodů. Nelze je najít bez ohledu na to, jak moc a intenzivně jsou hledány, protože se dematerializovaly z fyzické sféry, aby dělaly svou práci v jemněhmotných tělech. Je to jakoby tyto krystaly implantovaly samy sebe do vaší aury, aby pomáhaly očistě, léčení a harmonizaci nebo aby pomáhaly přivézt do vašeho života jisté síly. Někdy se tito mizící umělci znovu objeví v materiální formě – často na stejném místě kde víte že jste je nechali nebo kde jste je několikrát hledali.

Více...

12.6.2017

Duhové Krystaly

Duhový paprsek má krásnou zkušenost ke sdílení. Na nebi se tvoří duhy, když slunce odráží miniaturní krystalky vody a prizmaticky je přetváří do oblouku barev, které sahají z nebe dolů, aby políbily zemi. Slunce je světlo, které je často blokováno těžkými deštivými mraky života, ale když se jimi světlo prodere, když duch prozáří, je k vidění jeden z nejkrásnějších pohledů, kdy z temnoty a světla vychází fascinující škála barev dokazující, že vše je v nejlepším pořádku.

Duha nás učí, abychom se nedívali pouze na jeden aspekt ničeho. Ukazuje nám, jak se dívat na mnoho různých paprsků života – radost, vztek, smutek a krásu najednou.

Více...

12.6.2017

Krystaly s Rutilem

Pupeční oblast je místo, kde se manifestuje naše osobní síla do fyzické roviny. Její barva je oranžovo-žlutá a její energie je nepostradatelná pro naše štěstí a naplnění. Pokud je oblast pupku stažená nebo zablokovaná, schopnost vysílat náš vědomý záměr do činností našeho každodenního života je dramaticky omezená. Střed pupku formuje špici nižšího trojúhelníku energie, která zahrnuje první, druhou a třetí čakru a řídí naše činy a smysl osobní identity ve fyzické sféře.

Podobný svou barevnou frekvencí pupku je zlatý paprsek, který sídlí v korunní čakře a umožňuje jedinci spojení s osobní identifikací nekonečného ducha. Svou podobnou barevnou vibrací žluté s oblastí pupku může mít korunní čakra přímý vliv na řízení vůle skrze tělo.

Více...

10.6.2017

Očista krystalů a kamenů

Přestože se o očistě krystalů a kamenů napsalo mnoho, zůstává toto téma stále diskutabilním a dotazy ohledně tohoto tématu se stále objevují. Proto sdílím postupy, kterými očišťuji krystaly na základě jejich požadavku a mého vnímání. Hlavně ty krystaly, které přivezu z velkoskladů po tom, co absolvovaly dlouhou cestu převozem z jednoho kontinentu na druhý.

Krystaly vystavuji koupeli ve slanné vodě a vykuřuji svými vykuřovadly z vlastních vypěstovaných nebo divoce rostoucích bylin. Poté je oplachuji čerstvou vodou z kvalitní lesní studánky nebo je přímo položím do proudu živoucí lesní studánkové vody.

Více...

7.4.2017

Krystal Tantrické Dvojče

Přirozenost vztahů se v této době dramaticky mění. To co bylo přijímáno jako “tradiční způsob“, již déle přijímáno není. Vysoký počet rozvodů, osamocených rodičů, homosexuálních vztahů, otevřených vztahů a různých dalších forem partnerství ukazuje, že se tradiční model partnerství mění. Jsme ve víru změn a přeměny a je to jako by Shiva, Kali nebo Pan přišli vše rozdmýchat a vytvořit chaos, který přináší do vztahů nový řád.

Uprostřed těchto změn se objevuje další krystal, který má klíče k odemčení záhad “správného vztahu“ a pravdivého sjednocení s druhým. Tantrická Dvojčata, nebo také Tantrická Dvojice chcete-li, svou velkou kvalitou vlastní přirozenosti předávají moudrost tak nezbytně v tomto čase potřebnou, abychom se naučili “novému způsobu“ tvoření jak osobního vztahu k sobě samým, tak vztahů s druhými.

Více...

31.3.2017

Tabulární Krystal

Tabulární krystal je velmi vysoko vibrační krystal, zřídka kdy rozpoznán pro svou sílu, kterou v sobě skrývá. Tabulární krystaly mají velmi odlišnou energetickou frekvenci než jakákoliv jiná krystalová konfigurace. Jejich plný potenciál nebyl stále řádně rozpoznán a využit.Tabulární krystaly se nenalézají ve všech krystalových dolech, nejsou běžné a zaslouží si ocenění, když se objeví. Tabíci jsou velmi silné a mocné krystaly se dvěmi protilehlými stranami (fazetami) většími a širšími než ostatní. Často jsou oboustranně zakončené a jen velmi zřídka je najdeme vytvářet drůzy.

Tabulární krystaly slouží jako most nebo spojovací článek mezi jakýmikoliv body. Jejich síla leží v jejich schopnosti přenosu z jedné strany na druhou se zachováním dokonalé vyváženosti.

Více...

24.3.2017

Růženín

Růženín je nosným kamenem srdeční čakry, jejíž energie je nezbytná k sebe-naplnění a vnitřnímu míru. Jemná uklidňující růžová barva Růženínu tiší a léčí veškeré rány, které srdce nashromáždilo. Je to kámen pro ty, kdo nejsou schopni zažívat radost ze života, protože jim nikdy láska nebyla dopřána. Je pro lidi, kteří nikdy nezažili opravdovou podstatu lásky a proto nejsou schopni vstoupit do vnitřních sfér srdce. Tím že je růženín důležitým členem krystalové rodiny, zdědil dynamickou léčivou sílu. K tomu manifestuje klidnou vibraci jemné sladké růžové.

Více...

7.3.2017

Dow - krystal Kristovského Vědomí

Tento speciální mistrovský krystal obsahuje dokonalou geometrii se šesti fazetami vytvářejícími zakončení střídajících se trojúhleníků a sedmistěnných fazet. Dow krystal je kombinací Channelingového krystalu a Transmitteru. Díky začlenění jak channelingových tak transmitterových vlastností, může být Dow použit k vyjádření nejhlubší vnitřní pravdy, stejně tak jako může výt využita jeho schopnost přijímat, ukládat a projektovat naprogramované informace.

Více...

12.2.2017

Lejzrové hůlky

Lejzrové hůlky jsou nenápadně dynamické a silné krystaly. Od pradávných dob, kdy byly používány v léčivých chrámech Lemurie, byly bezpečně uloženy v podzemí. Stařešinové této rasy je uložili k odpočinku před pádem velké Lemurské říše a donedávna naší doby byly v neaktivním stavu. Lejzrové hůlky byly uloženy v posvátných komnatách podzemních chrámů a před nějakým časem byly přemístěny, většinou do dolů v Jižní Americe. Bytosti vnitřní země uchovávaly tyto krystaly v bezpečí a pod ochranou a zcela nedávno je vydaly na povrch země, aby byly opět použity v pokročilých léčivých praktikách. V těchto krystalech leží tajemství projekce lejzrového paprsku. My jako rasa jsme až nyní připraveni vědomě využívat malý kousek jejich velkého potenciálu. Ve špatných rukou by tyto mocné předměty mohly způsobit velké škody s negativními následky.

Více...

1, 2, 3, 4