15.11.2014

Toxiny a duchovní růst

 

V určitém  bodě při práci se Sluncem přišel silný  pocit,že je třeba mnohem více detoxikovat tělo. Jednalo se až o vnitřní urgentní záležitost. Připadala jsem si plná látek,které tvoří bariéru,zabraňující  mému fyzickému tělu přijímat nové energie vyšších frekvencí. Přestože se stravuji převážně veganskou syrovou stravou,vnitřní potřeba ještě více detoxikovat tělo mě přivedla na cestu půstů. Co se týče efektu půstů za účelem  rozšiřování  vědomí,výsledky jsou více než překvapující. Samotné půsty pro mě po fyzické stránce až tak jednoduchou záležitostí nejsou,ale jejich účinky jsou pro mě tak zásadní,že i přes veškeré těžkosti s půstováním nadšeně pokračuji.

První půst  jsem držela tři dny a to při úplňku,který je sám o sobě v mém případě velmi očistnou záležitostí.Ta se projevuje zvracenín,migrénami,bolestmi žaludku a velmi silnou slabostí. Rozhodla jsem se začít pomalu a půstovat pouze jeden den v týdnu s tím,že každý měsíc budu i nadále podstupovat třídenní úplňkový půst.Při druhé zkušenosti třídenního úplňkového půstu jsem půst po jednom dni ukončila a rozhodla se úplňkové půsty nedělat.Vícedenní půsty se mi osvědčilo držet ve folikulační fázi menstruačního cyklu,což je fáze která nastupuje po ukončení menstruace. Tato fáze trvá 7-10 dní a je charakteristická nejnižšími hladinami  hormonů. To způsobuje,že má ženské tělo nejvíce energie čelit fyzickým výzvám a má také největší schopnost detoxikace v porovnání s ostatními fázemi cyklu. Osvědčilo se mi v předchozí menstruační fázi podpořit tělo potravinami,které ho remineralizují a podpoří krvetvorbu - mořské řasy,bancha čaj a červená řepa.

Toxické látky jsou látky rozpustné v tucích. Játra tyto látky rozpustné v tucích převádí na látky rozpustné ve vodě,aby mohly být z těla vyloučeny močí,potem a stolicí.Pokud je jimi organismus zahlcen a játra a vylučovací orgány je nestačí zpracovávat a odvádět z těla,jsou tyto látky uloženy v tukových buňkách.To z důvodu,aby srdce,mozek a  orgány a celý organismus nebyly vystaveny nadměrnému toxickému prostředí.Toto je také jeden  z důvodů nadbytečných kil a tukových zásob kterých se těžko zbavujeme.Naše fyzické tělo se snaží v první řadě ochránit mozek,srdce a další důležité orgány  před nadměrným toxickým prostředím v organismu.Proto si tak zarputile udržuje tukovou vrstvu - jako bezpečnou úložnu pro toxické látky,odkud je nerado uvolňuje z výše popsaného důvodu  a proto se těžce v takovém případě tuků zbavujeme.

Toxické látky ale také působí jako rušiče nesčetných elektromagnetických polí našeho organismu.Narušují elektromagnetický komunikační proces biofotonů, “živého  světla“ našich buněk. Toto narušení následně způsobuje abnormální elektromagnetické  rezonance  které  ovlivňují  tvorbu elektromagnetických polí, které tělo vytváří. Naše energetická pole hrají důležitou roli  ohledně našeho zdraví,jelikož vytváří  energetické tělo,které se chová jako komunikační síť umožňující vzájemnou komunikaci mezi myslí,tělem a buňkami a zabezpečuje tak  jejich těsnou a jednotnou spolupráci.

Je možné,že během půstu bude obtížné dívat se do Slunce. V takovém případě je lepší sungazing neprovozovat a pokračovat v něm po ukončení půstu.

 

Vědomí

Zdroje k článku: http://www.in5d.com/how-toxins-harm-your-energy-field.html

Autor článku a fotografií: Martina Atiriamin Christová
www.slunecnabrana.eu
Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.